اخبار > با مدیرکل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی گیلان


با مدیرکل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی گیلان

دیدار قائم مقام ، معاونت توسعه منابع انسانی و مدیران شرکت چوکا با مدیرکل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی گیلان

به گزارش واحد روابط عمومی مجتمع چوکا عصر روز چهارشنبه 5/10/97 دکتر مرادی عضو هیئت مدیره و قائم مقام این شرکت بهمراه معاونت توسعه سرمایه انسانی و تنی چند از مدیران چوکا با حضور در اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با مدیرکل دیدار نمودند.

در این دیدار دکتر مرادی ضمن ارائه مطالبی در مورد وضعیت شرکت چوکا گفت :

مجموعه چوکا یک مجموعه فراستانی و ملی است و انتظار ما هم این است که نگاههای همه جانبه نسبت به این واحد تولیدی وجود داشته باشد که الحق و الانصاف تاکنون اینگونه بوده است و کلیه مسئولان شهرستانی و استانی در زمینه های مختلف نهایت همکاری را با ما داشته و موجب دلگرمی مدیران این مجموعه شده اند.

در ادامه مهندس احمدپور معاونت توسعه منابع انسانی مجتمع چوکا ضمن ارائه گزارشی در مورد وضعیت پرسنلی ، تعداد نیروها و ساختار سازمانی این مجموعه بزرگ ، مطالبی را پیرامون مسائل کارگری در چوکا بیان نمودند.

در بخشی از این دیدار مهندس علیزاده مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان ضمن حمایت از جامعه کارگری و صنایع ، چوکا را به عنوان یک مجموعه فعال و پویا توصیف کرد و گفت : نگاه ما ، نگاه مثبت نسبت به بنگاههای تولیدی و اقتصادی است و  قطعا با نظر مثبت به مسائل چوکا نگاه میکنیم و تمام تلاشمان حل مسائل حوزه کارگری استان علی الخصوص شرکت چوکا است .

در پایان دکتر مرادی قائم مقام مجتمع چوکا از ایشان جهت بازدید و حضور در شرکت چوکا دعوت بعمل آوردند.

 

يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
به نظر شما کیفیت محصولات شرکت چوکا چگونه است؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 100279
 بازدید امروز : 206
 کل بازدید : 433761
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1875