اخبار > غرس 136 نهال هدیه به 136 شهید شهرستان رضوانشهر


غرس 136 نهال هدیه به 136 شهید شهرستان رضوانشهر

به گزارش روابط عمومی مجتمع چوکا صبح روز سه شنبه 21/12/97 با حضور سرپرست و پرسنل مجتمع چوکا ، امامان جمعه شهرستانهای ماسال و رضوانشهر ،فرمانده سپاه و روسای ادارات رضوانشهر مراسم غرس نهال در این شرکت برگزار گردید.

در این دیدار دکتر مرادی سرپرست مجتمع چوکا ضمن خیر مقدم به میهمانان گفت :

امروز غرس درخت یک وظیفه همگانی برای آحاد مردم است. و نیاز روز افزون مردم به اکسیژن می طلبد که ما فقط به منابع دولتی برای احداث درختان و ایجاد فضای سبز اکتفا نکنیم و آن را وظیفه ای ملی بدانیم.

ایشان در ادامه افزود :

نهالی که نیاز به زمان و مقدمات و برنامه ریزی و هزینه ندارد نهال برادری و مودت است . امیدوارم این نهال را هم در دل بنشانیم و با بذر محبت آنرا نگهداری کنیم.

در ادامه جناب سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه رضوانشهر ضمن تشکر از شرکت چوکا بخاطر میزبانی این همایش ، امنیت و آسایش فعلی جامعه را مدیون خون شهدای گرانقدر انقلاب و 8 سال جنگ تحمیلی دانست و گفت :

به برکت خون شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی امروز 136 نهال را غرس می کنیم باشد که در پناه و زیرسایه شفاعت آنها قرار بگیریم.

در پایان حجت ااسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه شهرستان رضوانشهر اجرای چنین برنامه ها و همایش هایی را لازم و ضروری دانسته و گفت :

پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله فرمودند: کسی که یک درخت بکارد و به آن رسیدگی کند، هر نفعی که از آن درخت به دیگران برسد، پیش خدا ثواب صدقه دادن دارد.

در پایان 136 اصله نهال به نیت شهدای شهرستان رضوانشهر غرس گردید.

چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
به نظر شما کیفیت محصولات شرکت چوکا چگونه است؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 96704
 بازدید امروز : 14
 کل بازدید : 417445
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
 زمان بازدید : 0/0625