اخبار > "تمام تلاش و کمک ما رسیدن چوکا به تولید مستمر در سال 98 است"


"تمام تلاش و کمک ما رسیدن چوکا به تولید مستمر در سال 98 است"

مدیرعامل تاپیکو در بازدید سرزده از چوکا و اسالم :

"تمام تلاش و کمک ما رسیدن چوکا به تولید مستمر در سال 98 است"

به گزارش روابط عمومی شرکت چوکا ظهر روز سه شنبه 6/1/98 مهندس مخدومی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت ، گاز و پتروشیمی تامین(تاپیکو) بصورت سرزده از شرکتهای چوکا و اسالم بازدید نمود.

 

♦️در این بازدید مدیرعامل تاپیکو ضمن حضور در کارخانه و بازدید از بخش های مختلف ، از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته مدیریت ارشد در سال گذشته و برنامه ریزی های انجام گرفته برای سال جدید قرار گرفتند.

 

در این دیدار مرادی سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت، در جلسه ای با حضور مهندس مخدومی ضمن تشریح عملکرد سال 97 گفت :

تشکیل کمیته های تخصصی در بخش های مختلف من جمله خرید ، فروش ، تهیه مواد اولیه و توسعه منابع انسانی از اولویت های کاری ما در سال گذشته بود و معتقدیم همه موارد می بایست بر اساس روش های اجرایی انجام گیرد و نظریه های کارشناسی نیز ناظر بر این کمیته ها باشد تا بتوانیم تصمیم گیری درست ، منطقی و علمی انجام دهیم.

ایشان در ادامه با اشاره به حمایتهای  مدیران محترم شستا، تاپیکو و تاسیکو از شرکت های چوکا و اسالم افزود:

با حمایتهای سهامداران ، توانستیم دغدغه پرسنل مبنی بر تعطیلی شرکت را رفع کنیم و هم اکنون در شرایط بهتری نسبت به گذشته بسر می بریم و همین امر باعث شده تا روحیه کار و تلاش به پرسنل زحمتکش این دو مجموعه برگردد و مجموعه تیم مدیریتی را موظف به امانتداری خواند و گفتند:

ما امانتداریم و وظیفه ما پاسداری ازین امانت بزرگ است و موظفیم شرایط را روز به روز بهتر کنیم که البته امیدواریم و مطمئنیم حمایتهای مجموعه شستا در سال جدید نیز همچون سنوات قبل ادامه خواهد داشت.

 

 عضو هیئت مدیره و سرپرست چوکا برنامه ریزی در بخش نوسازی و بازسازی را مهم ارزیابی کرده و افزودند :

در نوسازی و بازسازی سالهاست که مشغول به کار هستیم و هم زمان و هم هزینه های زیادی را انجام داده ایم که با برنامه ریزی های صورت گرفته در تلاشیم بخش های مختلف این پروژه را از هم تفکیک کنیم تا بتوانیم بصورت مرحله ای آن را به سرانجام برسانیم.

وی ضمن اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به سال رونق تولید ، خاطرنشان کرد :

از طرف تمامی همکارانم در چوکا و اسالم عهد می بندیم با تمام توان و ظرفیت فنی و تخصصی خود که تا الان مصرف شده در راستای شکوفایی و بهبود گام برداریم تا مجدداً به شرایط ایده آل برسیم و بتوانیم نقطه اثری برای این مجموعه ها باشیم.

 

 همچنین در بخشی از این جلسه مهندس مخدومی مدیرعامل تاپیکو ضمن تقدیر از مدیریت ارشد و تیم فعلی چوکا و اسالم اقدامات صورت گرفته را مثبت ارزیابی کرده و گفت : 

به حمدالله اقدامات خوبی در این مدت صورت گرفته و تمام تلاش ما کمک به شرکتهای چوکا و اسالم برای رسیدن به تولید مستمر در سال 98 است که از طرق مختلف من جمله تخصیص سرمایه در گردش ، تشکیل کمیته های مواد اولیه و آخال ، کمک جهت راه اندازی درایر ، تعویض plc  در یکی از خطوط ، استفاده از مخازن و... به آن خواهیم رسید .

 

وی برنامه ریزی در مجموعه های صنعتی را امری مهم و ضروری دانسته و گفت :

چوکا و اسالم دارای ظرفیت های بالقوه بسیار بالایی هستند و برای بالفعل کردن این توانایی ها باید با برنامه حرکت کنیم و برنامه ریزیی ک مفهوم اساسی در صنایع تولیدی است و برای رسیدن به نقطه ایده آل، همه مدیران باید نسبت به برنامه سال شرکت یا مجموعه تولیدی – صنعتی خود آگاه باشند .

يکشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٨


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
به نظر شما کیفیت محصولات شرکت چوکا چگونه است؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 99012
 بازدید امروز : 17
 کل بازدید : 427786
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0/0625