اخبار > با کمک و تلاش کارگران صبور و زحمتکش، مجدداً شاهد شکوفایی و درخشش چوکا هستیم و بازسازی آن را با همدلی و مشارکت نیروی انسانی آغاز می کنیم


با کمک و تلاش کارگران صبور و زحمتکش، مجدداً شاهد شکوفایی و درخشش چوکا هستیم و بازسازی آن را با همدلی و مشارکت نیروی انسانی آغاز می کنیم

امیر مرادی (سرپرست شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران-چوکا) :

با کمک و تلاش کارگران صبور و زحمتکش، مجدداً شاهد شکوفایی و درخشش چوکا هستیم و بازسازی آن را با همدلی و مشارکت نیروی انسانی آغاز می کنیم

امیر مرادی سرپرست کارخانه چوب و کاغذ ایران " چوکا" در مراسم بزرگداشت روز کارگر با اشاره به اینکه بازسازی و نوسازی شرکت را با مشارکت همگانی ، همدلی و همراهی نیروها پایه گذاری خواهیم کرد،  با تبریک هفته کارگر به تمام کارگران اعلام کرد: امیدوارم شکوفایی و رشد چوکا که همت و تلاش همین کارگران عزیز است به جایی برسد که جایگاه واقعی آن است.

وی تصریح کرد: هفته بسیج  کارگری را هم تبریک عرض می کنم و می دانیم، امروز هدف بسیج کارگری، کمک به دولت در راستای  تخصصی کردن محیط های صنعت و کار در این شرایط تحریم اقتصادی است.

ایشان  افزودند: خواستم گزارش کاملی از عملکرد سه ماهه به سمع همکاران عزیز برسانم که آینده روشنتری از چوکا به همت خودتان رقم خورد و به علت ضیغ وقت امکانش نیست و واحد روابط عمومی و امور بین الملل از طریق کانال های ارتباطی در اختیار همکاران قرار خواهد داد . ضمن خیر مقدم به همه مسئولان و مدیران شهرستان به خصوص نماینده مردم شریف شهرستانهای تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی و فرماندار معزز شهرستان عقیده دارم، نظام مدیریتی قوی یک نظام مشارکتی است و بدون مشارکت  همه افراد در داخل و حتی  بیرون از مجموعه موفقیت ممکن نیست. بعنوان یک نمونه بارز به کشور ژاپن نگاه کنیم" کشوری که چیزی غیر از نظام مشارکتی ، همراهی و دوستی چیزی ندارد اما موفق است . وی نیروی کار را بعنوان یک سرمایه عظیم برای چوکا برشمرده و تاکید کرد : برای بازسازی اگر بهترین امکانات را فراهم کنیم اما نیروی کار پشت ما نباشد قطعا با شکست مواجه خواهیم شد.

وی گفت: اعتقاد داریم که بازسازی و نوسازی باید از نیروی انسانی شامل کارگران، کارمندان و مدیران مجموعه شروع  شود و با آسیب شناسی احساس می کنیم " چوکا" بهتر شده و  اکنون نیروی انسانی شاغل درمجموعه تشنه تولید بوده و همواره دغدغه رشد شرکت را دارند.

عضو هیئت مدیره چوکا  یاد آورشد: در صورت بروز مشکلات برون سازمانی و نیاز به مساعدت های سازمانهای خدمات رسان ، همواره مساعدت لازم توسط مسئولین شهرستانی و استانی خصوصاً فرماندار محترم و فرمانده سپاه شهرستان صورت گرفته است.

در خصوص برنامه های انجام شده در ماههای اخیر ،  پروژه بازسازی و نوسازی به علت بزرگی حجم، این امر را به بخش های کوچکتر تقسیم کرده ایم.

سرپرست شرکت چوکا گفت: هزینه های پرسنلی و حقوق نیروها  زیاد نیست-که البته کارگر اگر حقوقش را به موقع هم بگیرد باز هم کم است- ، بلکه هزینه های پنهان ما زیاد است که باید شناسایی شوند در عین حال  درآمدهای پنهان مانند توربین بخاری که بی استفاده افتاده است ، باید  بخاری که تهیه می شود با یک پروژه کوچک در سیکل توربین بچرخد، ارزش افزوده ایجاد کرده و برق مورد نیاز را تامین و مازاد را برای در آمد زایی بفروشیم.

به گفته وی ، حلقه مفقوده ما این است که وقتی قرار شد ، همه همدل باشیم  ، هزینه های شرکت از طریق تولید میسر می شود و درهمین شرایط می دانیم چوکا برای  سهامدار عمده بسیار مهم است و مدیر عامل شستا گاهاً بصورت مستقیم  برای حل  مشکلات ورود کرده و امور چوکا را بررسی می کند. 

ایشان ابراز داشتند : شرکت چوکا متمایز از تمام کاغذ سازی ها ست باید ازین تمایز بهره بجوییم در حالی که مثل آنها قدم بر می داریم درشرایطی که  در بازار رقابتی باید این تمایز را مشخص و برجسته سازیم . وی در پایان سخنانش عنوان کرد:  اصلاح ساختار نیروی انسانی دغدغه همه ما است که انشاء الله با مذاکرات مثبتی که با کارشناسان خبره و مدیران کل کار و تامین اجتماعی انجام گرفته این مشکل حل خواهد شد، خداوند می فرماید از شما حرکت از من برکت و باید حرکت کنیم تا برکتش را ببریم.

از دکتر کلابی مدیر عامل شرکت شفارود هم درخواست داریم که مثل همیشه برای تامین مواد اولیه کمک کار ما باشند تا بتوانیم آینده خوبی را به همت و تلاش شما عزیزان داشته باشیم.

در ادامه این مراسم دکتر کلابی مدیرعامل شرکت سهامی جنگل شفارود در سخنانی گفت : شرکت شفارود کما فی السابق تمام تلاش خود را برای استمرار تولید و رونق دو بنگاه اقتصادی خواهد کرد .

در بخشی ازین برنامه سرهنگ پاسدار قاسمی فرمانده سپاه شهرستان رضوانشهر ضمن تبریک به کارگران بمناسبت هفته بسیج کارگران مطالبی را پیرامون اهداف سازمان بسیج کارگری ایراد نموده و گفتند :

بفرموده مقام معظم رهبری کارگران وفادارترین قشر به نظام و انقلاب بوده و هستند و ما هم در جهت رشد و شکوفایی و اعتلای نام چوکا حرکت کرده و دست بدست هم می دهیم تا با جاری کردن تفکر بسیجی این روند رو به رشد ادامه پیدا کند.

 

مهدی مهربخش, [03.05.19 00:13]

وی افزود : از دست اندرکاران برگزاری این مراسم که با میزبانی چوکا برگزار گردید کمال تشکر و قدردانی را دارم که توانستیم به همت این شرکت پس از چندین سال چنین همایشی در خور شان و جایگاه بسیج و کارگر برگزار نماییم.

در ادامه دکتر شکری نماینده مردم شریف شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات مدیران و کارگران برای برقراری تولید مستمر در چوکا گفت :

شما هیچ شرکت زیان ده را در کشور نمیتوانید پیدا کنید که حقوق و مزایایش بروز باشد ولی بحمدلله در چوکا به همت مدیر جوان و خلاق و با پشتوانه شما کارگران توانست حقوق و مزایای کارگران را تسویه نماید .

ایشان گفتند :

چوکا نماد شهرستان تالش و استان گیلان است و همه ما موظفیم تلاش خود را برای استمرار تولید و رونق این صنعت عظیم منطقه انجام دهیم 

در پایان نیز آقای امیر مرادی به پاس زحماتی که در جهت رونق و شکوفایی چوکا و همچنین بروز نمودن حقوق و مزایا و بازگرداندن روحیه نشاط و شادابی بین پرسنل بعنوان مدیر نمونه بسیجی از سوی سپاه ناحیه شهرستان رضوانشهر مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین آقایان احمدپور(سرپرست توسعه سرمایه انسانی ) و باکرم(معاونت مالی) این شرکت نیز به عنوان مدیران نمونه بسیجی و جهادی انتخاب و از ایشان تقدیر بعمل آمد.

دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
به نظر شما کیفیت محصولات شرکت چوکا چگونه است؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 119982
 بازدید امروز : 147
 کل بازدید : 495036
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0646