اخبار > حل مشکلات چوکا در سطح کلان نیازمند نگاه مسئولین کشوری و صدور مجوز برداشت چوب های غیرجنگلی است.


حل مشکلات چوکا در سطح کلان نیازمند نگاه مسئولین کشوری و صدور مجوز برداشت چوب های غیرجنگلی است.

مهندس زمانی فرد مدیرعامل چوکا :

حل مشکلات چوکا در سطح کلان نیازمند نگاه مسئولین کشوری و صدور مجوز برداشت چوب های غیرجنگلی است.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل چوکا، شامگاه روز سه شنبه دکتر بابک دین پرست در سفر به رضوانشهر با همراهی معاون اقتصادی استاندار گیلان، فرماندار رضوانشهر و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی از قسمت های مختلف شرکت صنایع چوب و کاغذ چوکا  بازدید کرد.

در بخشی از این بازدید که با حضور مدیران کل صنعت ، معدن و تجارت ، گاز ، توزیع برق ، امور مالیاتی، آب منطقه ای ، منابع طبیعی و تامین اجتماعی انجام گرفت، ایشان مشکلات مبتلابه شرکت چوکا را از منظر حوزه مدیریتی سازمان خود بیان داشتند.

در اين جلسه مهندس زماني فرد(مدیرعامل چوکا) ضمن خير مقدم به حاضرين ، گزارش جامعي در مورد وضعيت فعلي شركت ارائه نمود و رفع موانع این شرکت را منوط به مساعدت مسئولين منطقه ای و كشوري به چوكا دانسته و افزود:

راه برون رفت از مشكلات همدلي و نگاه ويژه سهامداران ،مسئولين استاني و كشوري به مجموعه چوكاست تا اين شركت بتواند با تامین مواد اولیه و چوب مورد نیاز جهت تولید به روزهاي اوج گذشته خود برگشته و در این مسیر پرسنل و مدیران چوکا در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و تولید محصول با کیفیت جهت عرضه در بازار داخل شرکت آمادگی خود را اعلام داشته اند.

نائب رییس هیئت مدیره و مدیرعامل چوکا ضمن تشکر از همکاری مدیران کل منطقه ای در سنوات گذشته بیان داشت:

حل مشکلات منطقه ای چوکا از جمله بدهی های سنواتی به دستگاههای دولتی نیازمند حمایت و مساعدت دست اندرکاران و کارگروه رفع موانع تولید با استفاده از ظرفیت های قانونی می باشد.

در ادامه هر کدام از مدیران کل استانی در خصوص رفع موانع تولید راهکارها و مساعدتهایی را ارائه نمودند که پس از تصویب در کمیته رفع موانع تولید قابل اجرا خواهد بود .

در پایان دکتر دین پرست معاون وزیر کشور ضمن تاکید بر رفع سریع مشکلات این واحد عطیم صنعتی شمال کشور بیان نمودند:

شستا بعنوان سهامدار اصلی این شرکت می بایست نگاه ویژه ای به این شرکت داشته باشد و ان شاءالله با حمایتها و مکاتبات ویژه این مسئله را پیگیری خواهیم کرد تا بتوانیم یکبار دیگر شاهد رشد و شکوفایی چوکا باشیم.

چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
به نظر شما کیفیت محصولات شرکت چوکا چگونه است؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 122802
 بازدید امروز : 134
 کل بازدید : 502790
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/0938