اخبار > تلاش برای ارتقای کیفیت مستمر محصولات درشرکت صنایع چوب و کاغذ ایران یک اصل در راستای پایبندی به مشتری مداری است .


تلاش برای ارتقای کیفیت مستمر محصولات درشرکت صنایع چوب و کاغذ ایران یک اصل در راستای پایبندی به مشتری مداری است .

تلاش برای ارتقای کیفیت مستمر محصولات درشرکت صنایع چوب و کاغذ ایران یک اصل در راستای  پایبندی به مشتری مداری است .

 

🔺️به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع چوکا از آنجایی که اصل مشتری مداری در شرکت چوکا از جایگاه ویژه ای برخوردار است. بر همین اساس، واحد کنترل و تضمین کیفیت در راستای اهداف و استراتژی های کارخانه راه اندازی شده است.

 

🔹️مهندس ایرج زمانی فرد مدیرعامل مجتمع چوکا در این رابطه گفت: 

 

تلاش برای ارتقای کیفیت مستمر محصولات در شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران، یک اصل در راستای  پایبندی به مشتری مداری است و از این رو افرادی که در بخش واحد کنترل کیفیت و تست و پایش کیفی محصول مشغول به فعالیت هستند با توجه به اصل مشتری مداری، تلاش می کنند محصولاتی استاندارد و با کیفیت را به دست مشتریان برسانند.

 

🔻نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل چوکا با اشاره به این مطلب که كيفيت‌ زماني‌ قابل‌ دستيابي‌ است‌ كه‌ فرآيندها و فعاليت هاي‌ یک سازمان‌ به‌ طور مستمر با نيازها و انتظارات‌ بازار تطبیق یافته و به‌ اجرا درآيد، افزود:

مواد اولیه مناسب ، تکنولوژی تولید ، نیروی انسانی ماهر ، ماشین آلات استاندارد، کنترل مداوم و تعهد مدیران از عوامل موثر درکیفیت کاغذ تولیدی می باشند و امروزه مشتریان کیفیت را تحسین نمی کنند بلکه آنرا حق مسلم خود دانسته و آن را ملاک انتخاب کالا در بازار می دانند و در همین ارتباط واحد کنترل و تضمین کیفیت چوکا همسو با واحد تولید، از ابتدایی ترین مرحله یعنی خرید مواد اولیه تا نهایی ترین مرحله (ارائه محصول به مشتریان)  حضور فعال دارد. 

 

✅ ایشان همچنین با اشاره به فعالیت واحد کنترل و تضمین کیفیت در چوکا گفت:

 

واحد کنترل و تضمین کیفیت چوکا، مسئول كنترل مواد اوليه، کنترل کالا در حين توليد و نهایتاً کنترل محصولات كارخانه مي‌باشد و اين قسمت همچنين مسئول بررسي و نظارت بر رفع اشكالات در مراحل مختلف توليد، کاهش هزینه ها، جمع‌آوري سوابق اطلاعاتی و ثبت آمار مواد مصرفي، مواد توليد شده و میزان ضايعات، بررسي پيشنهادات و شكايات احتمالی مصرف كنندگان محصولات تولیدی شرکت چوکا مي‌باشد.

 

🔶️مهندس ایرج زمانی فرد با بیان این مطلب که چوکا همواره بدنبال حفظ و حمایت از محیط زیست بوده گفت: 

آزمايشگاه مركزي شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران(چوکا) نیز وظيفه تهيه محلول‌هاي استاندارد، پخت تحقيقاتي و آناليز مواد اوليه، تست فاضلاب‌هاي صنعتي و تحقيقات آب‌هاي صنعتي را به عهده دارد و از این رو در چرخه حفظ و حمایت از محیط زیست تاثیرگذار بوده و همواره این شرکت را می بایست بعنوان یکی از شرکت های فعال در صنعت سبز معرفی نمود.

 

💠مدیرعامل مجتمع چوکا در مورد اقدامات صورت گرفته مبنی بر بالابردن کیفیت محصول تولیدی در این شرکت خاطرنشان کرد:

 شرکت چوکا جهت بالا بردن کیفیت کاغذ تولیدی و افزایش رضایتمندی مشتریان، از حضور کارشناس خارجی ( شرکتJASCH INDUSTRIES LTD ) و کارشناسان داخلی (شرکت فیرمکو، شرکت تکین کو و ..) و مشاوران با سابقه در صنعت کاغذ و ماشین آلات و تکنولوژی فنی و افزایش دانش فنی کارشناسان شرکت بهره جسته و آموزش مستمر کارکنان خود در این حوزه را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است .

 

⬅️ایشان در پایان معروض داشتند: با توجه به حضور پرسنل فنی متخصص و متعهد در شرکت چوکا، این شرکت آمادگی دارد تجارب و دانش فنی خود را در اختیار دیگر شرکت های فعال در صنعت کاغذ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی و... قرار دهد.

دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٩


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نظرسنجی
به نظر شما کیفیت محصولات شرکت چوکا چگونه است؟

خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 150926
 بازدید امروز : 287
 کل بازدید : 563938
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/2187